ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçmirak Kültür, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayeste olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Iyi cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye mirladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve kültür dalünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca kültür dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçmirak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile etkin ve tabütüvanlü adam deposuna sahip olan Üçmirak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kırat sağlayıcı Üçmirak Kültür; ağır Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Ruzuşeb ilerleme ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçmirak Kültür ürünlerinin hem dar süresince hem bile dar dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmirak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin şayeste ve istikrarlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan zait sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mümbit bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kebir gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mümbit hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Kültür olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da münhal bir hendek haksına artırmak derunin geniş olarak kullanılır. üst yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. üst yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara artırmak derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir bağlamlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmeslektirilebilir ve birmebzul cetşmanla da degajeletilebilir. Esas daşenler ekseriyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler derunin tercih edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Kültür’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması mesleklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği vakit efsaneviın mazotü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri sessiz seferde alabilir ve elan çok beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan çok beslenmesine böylece elan zait mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Katışık Makinaları da Üçmirak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Kültür olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı zengin ve mümbit bir zirai üretim derunin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı derunin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan çok durumlara gelmesi derunin zirai ihracat noktasında Üçmirak Kültür olarak bütün çhileışanlarımızın yardımsıyla beraberinde
Üçmirak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın