ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Üçserak Tarım, ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Uygun maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye serladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ekincilik kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ekincilik kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçserak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile hareketli ve eforlü adam deposuna malik olan Üçserak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış haysiyet sağlayan Üçserak Tarım; çok Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Ruzuşeb tekâmül ve sıfır günah üretim sistemi, Üçserak Tarım ürünlerinin hem diyar ortamında hem de diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçserak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin orantılı ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yeterli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha ziyade meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha zengin bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha zengin payanlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Tarım olarak bir başka ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da peyda bir trap hafriyatsına sarkıtmak kucakin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. üst yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden dökmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara sarkıtmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve birçok ağababaşmanla da kocaletilebilir. Esas birlikteşenler çoklukla hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince nispeten bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birçok üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Tarım’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği dakika hayvanın mazotü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları biricik seferde alabilir ve daha eksiksiz beslenebilir. Olta karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha eksiksiz beslenmesine böylelikle daha ziyade verim almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Muhtelit Makinaları da Üçserak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Tarım olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı gani ve zengin bir zirai üretim kucakin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı kucakin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha eksiksiz durumlara gelmesi kucakin zirai dış satım noktasında Üçserak Tarım olarak bütün çkırmızıışanlarımızın katkısıyla beraberinde
Üçserak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın