MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yapan pratik günlük yüzlerce sayaç dinlenerek durum didaründe İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli müessir olduğu bilinmiş olduğu midein pratik ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut görmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren pratik cidden görülmeye mesabe. İnternet sitesi silme mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma henüz münasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde oyun edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli faik bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında cidden yalabık bir iş çıkadınp insanlara en oflaz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın