Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletler

Birleşmiş Milletler Çocuk Sağlığı Konusunda Neler Yapıyor?

Birleşmiş Milel, çocuk katkısızlığı dair çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede çocukların fiziki, zihinsel ve içtimai katkısızlıklarını sahiplenmek ve iyileştirmek bağırsakin birokkalı çözüm sunmaktadır. Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkiler Direktörü Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile çocukların haklarını ve yaşfakat şartlarını düzeltmek bağırsakin birokkalı çalışmalarda bulunmuştur.
Birleşmiş Milletlerin Çocuk katkısızlığı dair en önemli konusu “Çocuk Hakları Sözleşmesi”nin yürürlükte olduğunu unutmamak gerekir. Bu kavlükarar, bütün çocukların anatomi haklarını koruyacak ve geliştirecek önlemlerin alınmasını öngörür.
Birleşmiş Milel, çocuk katkısızlığı dair çeşitli ülkelerde, domestik topluluklarla ve kişi grupları ile ortaklaşa iş yapmaktadır. Esenlıklı gıdaların, sili deniz ve temiz koşullarının katkısızlanması, aşılama programlarının yürütülmesi mevzularında çalışmalar yapmaktadır. Bu tarz şeylerin tarafınöbet çocukların erken yaşta okuma değirmi becerilerini kazanmalarına yardımcı olunmanktadır. Cinsiyet eşitliğinin katkısızlanması mevzularında çalışmalar yürütülmektedir.
Birleşmiş Milel, çocukların katkısızlıklı yaşam sürdüklerinden emin olgunlaşmak bağırsakin günce gereksinimlerin karşılamasına müteveccih programlar uygulamaktadır. Bu programlarla, çocukların katkısızlıklı beslenmelerine yardımcı olgunlaşmak, hastalıklardan korunmalarını hazırlamak, içmece suyunun temiz olmasını hazırlamak, ocak hekimliği ve esenlik hizmetlerinin yaygınlaşması kabilinden birokkalı konularda farklı ülke ve domestik topluluklarla çalışmalar strüktürlmaktadır.

Birleşmiş Milletler ve Uluslararası Pediatri Çalışmaları

Sonuç olarak, Birleşmiş Milel çocuk katkısızlığı konusunu öncelikli bir sayfa olarak ele almaktadır. Tüm dünyada çocukların katkısızlıklı ve mutlu bir avlu sürmeleri bağırsakin çeşitli projeler ve programlar uygulamaktadır. Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile Dış İlişkilerini yürüttüğü (IPA) Uluslararası Pediatri Kurumu beyninde, çocukların fiziki ve zihinsel katkısızlıklarını koruyacak esenlik hizmetleri, aşılama programları, temiz yaşam koşulları, katkısızlıklı beslenme ve güvenli çocukluk dönemi kabilinden konularda hissedar tutum etmektedir. Hassaten, Birleşmiş Milel, çocukların eğitim haklarının korunması ve geliştirilmesi dair da çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede çocukların her türlü ayrımcılıktan korunmasını ve hemayar şartlarda eğitim haklarının kullanımını hedeflemektedir.

Çocukların korunması ve yetiştirilmesi dair meydana getirilen çalışmalar, cihan çapında katkısızlıklı bir avlu sürmelerine ağırlık etmektedir. Böylece çocukların gelecekteki potansiyellerinin tam olarak gelişebilmesi bağırsakin öncelikli olarak ele alınmaktadır. Tüm cihan ülkeleriyle ortaklaşa iş yapmaktadır.

Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletler Görüşmelerinin Nedenleri

IPA Dış İlişkiler Direktörü Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile birokkalı çalışma yürütmüştür. Bu tarz şeylerin beraberinde geçmiş periyot umumi sekreterlerinden olan Ban Ki-moon ile uygun fikirmeler yapmıştır. Bu sayede sığınmacı çocuklar ve çocuk katkısızlığı mevzularında önemli hatimelar aldırmıştır. Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletlerile fikirmelerinde sadece çocukların katkısızlıklı ve mutlu bir avlu sürdüklerine yardımcı olgunlaşmak istemiş ve bu konuyu öncelikli bir misyonu olarak ele almıştır. Birleşmiş Milel, bütün cihan çapında çocukların katkısızlıklı ve adaletli bir avlu sürdüklerine yardımcı olgunlaşmak bağırsakin çalışmalarını sürdürecektir.

Bir cevap yazın