Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir tane bileğil ansızın ziyade hekimin tasdikı gerekir ve keyif müesses raporuna ister duyulur. Hamilelik süresince takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da yürek ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kazıma (terapi ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj anlayışlemi esnasında Umumi duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Nefer Umumi anesteziye aldatmaınacak ise işlem öncesi 4 sayaç denli oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden mimarilmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kazıma mimarilır. Safi kişinin geçmişte yaptırmış evetğu kürtajları var ise evet da düzgülü tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi mimarilabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) ezgi ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından mimarilır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) mimarisı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika denli sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika denli, Umumi duyum yitimi ile 30 dakika denli sonrasında zat ocak platformına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim tarafından otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında zat Kontrolör ammaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet zamanı itibarıyla legal evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu işlem sadece küldöken tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve sayrı ortada bâtın kalmaktadır. Gebede sağlam bir dert bulunan ise ve hamile kalma durumu zat muhtevain riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik süresince zararlı olan sade kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kazıma (terapi ammaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın